Proštenje u Jakšincu

U nedjelju 23. studenog proslavili smo sv. Katarinu u Jakšincu. Svečano euharistijsko slavlje predvodio je dr. Stjepan Kožul, kanonik. U koncelebraciji su bili: mons. Ivan Špoljar, vlč. Dubravko Škrlin Hren, župnik Nikola Jurković te domaći sin vlč. Ivan Levak koji je ujedno sa sumještanima izgradio kapelu. Pjevanje je animirao župni mješoviti zbor uz pratnju limene glazbe. Predvoditelj je u svojoj propovijedi naglasio ulogu Isusa Krista kao kralja u našim životima, te nas sve potaknuo na što veću zauzetost oko naviještanja Božje Riječi.

Poslije mise bila je prigodna zakuska za sve vjernike koju je pripremio vlč. Ivan. A njemu čestitamo blagdan sv. Katarine i zahvaljujemo za tolike stvari koje svakodnevno čini za župu Gornja Stubica. Vlč. Ivane, Bog vas Blagoslovio i pratio u Vašem nesebičnom služenju Crkvi.

Prostenje u Jaksincu (1)Prostenje u Jaksincu (2)Prostenje u Jaksincu (3)

Prostenje u Jaksincu (4)