DOŠAŠĆE – ADVENT U BEČU – 12.12.2015.

advent (2)advent (1)advent (3)

Polazak  autobusa u 04,00 ispred crkve Sv. Jurja u GornjojStubici. Vožnja autobusom kroz Sloveniju i Austriju do glavnog grada Austrije, prekrasnog Beča.

U autobusu ćemo slušati adventske pjesme, te kroz tekstove, molitvu i misli o Došašću imati prilike doživjeti radost vremena priprave za najradosniji blagdan Božić.

Po dolasku u Beč nastavljamo razgled pješice: Kärtnerstrasse, Kapucinska crkva, Katedrala Sv. Stjepana, SVETA MISA. Graben, Hofburg, Albertina, Opera, Trg Marije Terezije, Parlament, Rathaus.  Po završetku obilaska, slobodno vrijeme prema dogovoru za posjet brojnim adventskim sajmovima u gradu od kojih je najpoznatiji i najstariji Christkindlmarkt ispred Rathausa. Nakon pauze, u popodnevnim satima, oko 17.00 sati, odlazak prema dvorcu Schönbrunn, panoramski razgled dvorca uz kraći odmor na adventskom sajmu pred dvorcem. Oko 17,30 sati, povratak iz Beča. Kraća zaustavljanja na putu za osvježenje. Dolazak na mjesto polaska u kasnim večernjim ili ranim jutarnjim satima.

Cijena: 180 kuna po osobi

Cijena uključuje:prijevoz turističkim autobusom na navedenim relacijama, stručnog pratitelja na putu Svim putnicima preporučamo doplatu paketa putnog osiguranja: putno-zdravstveno osiguranje.

Svi putnici mogu zatražiti i dobiti na HZZO – u europsku karticu zdravstvenog osiguranja koja im na putovanju u EU vrijedi za neodgodivu zdravstvenu zaštitu.

Za sva pitanja javiti se župniku.