Natječaj za 10. međunarodni književni susret

Župa sv. Jurja mučenika, Gornja Stubica

i „Gornjostubička udruga Lipin cviet“

raspisuju

NATJEČAJ

za 10. međunarodni književni susret

Recital “Srce Isusa i Marije”

  1. Na natječaju mogu sudjelovati autori s najviše tri (3) do sada neobjavljena rada (pjesme i promišljanja) kršćanske tematike – Bog, molitva, Crkva i vjera na hrvatskom jeziku (štokavskom i kajkavskom narječju) pisani na latinici.

  1. Radovi moraju biti pisani na računalu, isključivo u programu „Microsoft Word“. Radove u formatu PDF-a i slika ne zaprimamo. Pjesme pisane u stihu mogu imati najviše 27 redaka plus naslov, a pjesme pisane u prozi i promišljanja mogu imati najviše do 300 riječi.

  1. Obvezno navesti: ime i prezime autora, adresu, broj telefona i adresu elektroničke pošte (e-pošta).

Rok za slanje radova je 1. lipanj 2021. godine.

 

  1. Radove je potrebno dostaviti na e-poštu: thikec@live.com

Napomena:

Zaprimljeni radovi se ne vraćaju i ne nagrađuju, već se odabiru za objavu u Zborniku i javno čitanje. Radove odabiru tri (3) člana izbornog povjerenstva. Rezultati natječaja bit će objavljeni krajem mjeseca lipnja na službenoj facebook stranici „Gornjostubička udruga Lipin cviet“ te će biti poslani svim autorima, koji su sudjelovali na natječaju, putem elektroničke pošte.

Završna večer recitala održati će se u nedjelju, 8. kolovoza 2021. godine, kod kapele sv. Vinka u Modrovcu, u Gornjoj Stubici.

Za dodatne informacije obratite se na broj:  092 / 20 50 998.