Pomozimo našim župljanima

Dragi župljani,

u petak, 15. siječnja 2021. godine, izbio je požar u obiteljskoj kući Dalibora i Suzane Lisak iz Dobrih Zdenaca. Obitelj Lisak ima četvero djece te s njima u kući živi baka. Trenutno su smješteni u susjednoj kući, a na svojoj su započeli adaptaciju krovišta koje je izgorjelo. Stradali su i ostali dijelovi kuće jer je voda kojom je gašen požar prodrla do prizemlja. Uništen im je namještaj i ostale stvari po kući.

Župni Caritas organizira akciju pomoći stradaloj obitelji. Svoj dar možete uplatiti na bankovni račun župe s naznakom „Za obitelj Lisak“ ili ga u nedjelju nakon svih svetih misa ostaviti kod ministranata na izlazu iz crkve.

Ujedno vas molim, ukoliko netko ima odjeću i obuću koja se može odmah koristiti (opranu, ispeglanu i složenu) može donijeti u srijedu, 20. siječnja 2021. godine, od 17 do 18 sati u vjeronaučnu dvoranu.

Potrebna je odjeća i obuća za djecu, te obuća za odrasle.

 

DJECA

Odjeća:

  • za dječake – 152 do 158, S;
  • za djevojku – M.

Obuća:

  • za dječake – 35, 36 i 39;
  • za djevojku – 39.

 

ODRASLI

  • Muška obuća broj 42.
  • Ženska obuća broj 39 i 41.

 

Naziv banke / Bank details: Zagrebačka banka d.d.

Sjedište banke / Bank address: Zagreb, Trg bana Josipa Jelačića 10

SWIFT / BIC: ZABAHR2X

Ime i prezime vlasnika računa / Name of account holder: Župa sv. Jurja mučenika

Broj računa (IBAN) / Account Number (IBAN): HR0323600001102051557

Vrsta računa / Type of account: Tekući račun

Opis plaćanja: „Za obitelj Lisak“