Proslavljeno godišnje klanjanje u našoj župi!

klečanje (4)

Kao i svake godine, tako i ovog četvrtka, 29. siječnja proslavili smo godišnje klanjanje u našoj župi. To je blagdan za župu, jer taj dan naša župna zajednica moli u ime cijele zagrebačke Nadbiskupije doboga Boga u Presvetom Oltarskom Sakramentu za milosti i Božji blagoslov u radu cijele nadbiskupije. Svečano misno slavlje u 11 sati predvodio je vlč. Ivan Vučak, župni vikar iz župe sv. Josipa sa Zagrebačke Trešnjevke, a propovijedao mr. Milan Dančuo, župni vikar iz župe Krista Kralja u Zagrebu.

Cijelo poslijepodne je Presveti Oltarski sakramenat bio izložen u crkvi te su mnogi župljani dolazili na osobni poklon i molitvu. Večernju misu u 18 sati predvodio je vlč. Vladimir Kerečeni, župni vikar sv. Blaža u Zagrebu.

Hvala svima Vama koji ste se odazvali te radosno sudjelovali u molitvi i pjesmi!

 klečanje (3)klečanje (1)klečanje (2)