Recital i proštenje u Modrovcu

Modrovec (10)

U subotu 8. Kolovoza kod kapelice Svetoga Vinka od 18 sati održan je četvrti recital „Srce Isusa i Marije“ posvećen božanskim srcima koji je okupio preko 200 autora i posjetitelja. Ocjenivačko povjerenstvo je odabralo 126 pjesmama od 107 autora za objavu u 4. gornjostubičkom pjesničkom zborniku pod nazivom Večer poezije „Srce Isusa i Marije“. Recital je počeo pobožnošću Srcu Isusovom. Svetu misu predvodio je svećenik vlč. Dubravko Škrlin Hren.

Modrovec (3)Modrovec (4)Modrovec (2)Modrovec (1)Modrovec (6)Modrovec (5)

U nedjelju 9. kolovoza održano je proštenje kod kapelice svetoga Vinka u Modrovcu u Gornjoj Stubici. Misno slavlje počelo je u 11.30, a predvodio ga je vlč. Ivica Šturlić, župnik u Sloboštini u Zagrebu s gornjostubičkim župnikom vlč. Nikolom Jurkovićem. Nakon mise mještani i posjetitelji nastavili su druženje uz prigodni domjenak.

ModrovecModrovec (9)Modrovec (8)